Shitet Shtepia ne Ulpian#Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta 13 Shk 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne ulpian mrapa shtepis se shendetit ne rr.Musin Kokollari.
Ne katin e pare ka dhome dite me kuzhin dhe banjo
Ne katine dyte gjendet dhome dite dhe dhome gjumi.
edhe me dokumentacion ne rregull.
nr per kontakt 044 249 654dhe 045 588 135
email delta-ks@outlook.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim