Shitet Shtepia ne Veternik

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 29 Nën 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje shtepine ne Veternik mbrapa gorenjes,shtepia eshte me siperfaqe prej 240m2 dhe me 5ari oborr.

Ofertat tona mund ti shikon
Ne Merrjep ERONA shpk
Ne Peshkuneart ERONA shpk
Ne Facebook ERONA shpk

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)
E-mail erona.shpk@hotmail.com

Ju Mirepret Agjensioni ERONA shpk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim