Shitet Shtepia ne lagjen "NIC" me 208m2

Shitet nga: Hashimi 30 Mar 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepia eshte shume ekskluzive dhe e paisura me garazhe për veture dhe me sistem te ngrohjes qendrore

Shtëpija ka Sallon të madh në përdhese , 5 dhoma ,tri nyje sanitare, dy banjo, tre ballkona

Shtepija ka 208m2 me mundesi zgjerimi nenkulmin me 80m2 ekstra totali 286m2 dhe oborr te rregulluar me 3.5 ar....

Dokumentacioni i rregullt dhe perkthim i menjehershem tek bleresi pa problem...

Ne periudhen kohore Dhjetor 2014 shtepia eshte duke u meremetuar brendesia e saj,kurse ne Korrik-Gusht te vitit 2015 perfundon dhe mund te shihet ne foto se si do te duket brend dhe jashte...shih fotot...

Privatesia ne maksimum dhe rehati per familje...

Cmimi ne kete periudhe kohore para perfundimit eshte 160.000 euro

Numri kontaktues 044-148-649 Hashimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim