Shitet Shtepia ne qender te prishtines mrapa teatr

Shitet nga: riad 12 Mar 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: rruga Bajram Kelmendi
Sipërfaqe: 173 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia ne qender te prishtines mrapa teatrit Kombetr shtepia osht 1.73 ari dhe jon 2 lokale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim