Shitet Shtepia përballë Tok Bashqes - N.SH " AKS..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NSH. "AKS AGENCY" 24 Tet 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtëpia ka 500m2 me 7 ari toke dhe gjendet në rrugën Ismajl Ismajli ( ish Bledi II ), përballë Tok Bashqes dhe afër parkut Gërmia.

Shtëpia ka tre kate dhe ka sistem banesore me një hyrje kryesore që të dërgon në tri hyrje të kateve veç e veç. Secili kat ka mbi 150 m2 dhe është në dy apo tri nivele, i kompletuar deri në detaje.
Cdo kat është një banesë në vete ( me rrymë, ujë dhe sistem te ngohjes të ndara për çdo kat ) dhe çdo kat ka edhe sistemin për ujë rezervë (edhe pse nuk ka reduktime të ujit ).

Gjithashtu shtepia ka bodrumin prej dy dhomave 40 m2, tri garazha, dhe hapsire jasht garazhave per tri vetura tjera.

Cmimi i shtepise eshte 350,000 euro.
Te bashkangjitura gjeni fotografite e shtepise nga brenda dhe jashte.

Ju Mirepresim.

Agjencioni për Patundshmëri
N.SH. "AKS AGENCY"
Tel. 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim