Shitet Shtepija Ne Arberi (ish dragodani)

Shitet nga: Avni 13 Gsh 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Arberi ish (dragodani)
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepija ne arberi ish dragodani afer ministris se shendetesis: Po ashtu shtepija ka edhe dy lokale dhe oborr ndaras nga shtepija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim