Shitet Vile 3 kateshe ne Velipoje Shkoder

Shitet nga: amarildo sterkaj 16 Mar 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

149 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Velipoje Shkoder
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet vile 2 kate e gjysem me rrethim 400m2 ne Velipoje vetem 800m prane Detit
Shtepia eshte e mirembajtur dhe ndertuar me shume cilesi.
Per qetesi dhe relax eshte nje investim i zgjuar.
Disponon certifikate pronesie per truall dhe per ndertim
Cmimi 149000€ i diskutueshem!
Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim