Shitet Villa ne Rugove me qmim shum te volitshem

Shitet nga: Alban 16 Gsh 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet villa ne Rugove - Reke te Allages, dy katshe me baze 70 m2 .
3 dhoma gjumi + dhoma dites , 2 banjo , Kuzhina dhe 3 ari oborr
nr i tel 044 138 181
049 138 181
shitet me qmim shum te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim