Shitet apartament

Shitet nga: Ismet Rakipllari 12 Jan 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tushemisht Pogradec
Sipërfaqe: 65 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shes nje hyrje nje dhome dhe nje guzhine ne piken turistike te Drilonit ne Pogradec. Rezidence banimi e rrethuar. Hyrja eshte e re e pa banuar me pare. Kati i trete banim por me mundesi zgjedhje edhe per kat tjeter.Me ashensor.Rezidenca ndodhet 20 metra larg nga bregu i liqenit. Nje apartament eshte 65m2 dhe nje eshte 75m2,si ta deshironi.Me dokumenta te rregullta i hipotekuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim