Shitet apo leshohet me qera shtepia

Shitet nga: Enveri 29 Tet 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: MATI 1
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shes apo leshoj me qera shtepin ne Mati 1 afer IVF turko amerikan, Shtepia ka:
3.33 Ari
Afersisht 100 m2 Bodrum me garazh
200 m2 banim,
ka sallon, kuzhine, 4 dhoma gjumi, 3 banjo,
nxemjen qendrore, rezervuarin e ujit, bojlerin qendror te lidhur me nxemje si dhe alarm sigurie
Shtepia ka leje ndertimi fletposedim si dhe kopje plani. Eshte i mundshem edhe nderrimi me banes 3-4 dhomeshe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim