Shitet apo ndrrohet me banesa ne Prishtin.

Shitet nga: pronari 10 Mar 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: tasligje
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shite. shtepija ne lagjen tasligje ne Prishtine,
apo ndrrohet me banesa ne prishtine .


Shtepia ka podrumin prej 156 fadratesh e madhe, ka 2 kat mbi posrum, teras te madhe-oborr, sallon temadh, kuzhin ndaras prej sallonit, 1 dhom e fjetjes, banjo e madhe.
Kati i dyte 3 dhoma gjumi , 1 shpajz, banjo njashtu e madhe, koridor, ballkon 9 metra i gjat, 1,5 metrai gjer,
kulmin e ka rrafsh atje eshte 1 banjo koridoe dhe mundet meu shfrytezue si oborr, per nej, per roshtil, etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim