Shitet banesa apo nje kat i shtepise

Shitet nga: Suad 05 Maj 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Nxemje qendrore
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne katin e pare ne lagjen e spitalit banesa ka 160 metra katror ka 50 m garazh dhe ja vlen te ceket se ka non stop oferta per me e dhen per ndertim te lart dy banesat kati i dyte dhe i trete jan te shitur presim bleres serioz ne viber mund te kontaktoni 0038649125124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim