Shitet dhe Leshohet me qira shtepija ne Dragodan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni amerikan Century21 01 Pri 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet dhe leshohet me qira shtepija ne Arberi te baza e kforit .Shtepija ka 3 hyrje te veqanta dhe eshte e mobiluar eshte 3 katshe dhe ka 3 ari truall dhe garazhd ka te gjithe infrastrukturen komplet uje 24 ore, rryme, nxemje ,telefon ,internet,interfon,kabllovik etj..
Hyrja e pare posedon: 250 m2 ,3 dhoma,sallon,kuzhin dhe banjo
Hyrja e dyte posedon: 250 m2 3 dhoma sallon kuzhin dhe 2 banjo,
Hyrja e tret posedon: 70m2 , 2 dhoma,sallon kuzhin dhe banjo .
Qmimi i shitjes komplet shtepis eshte 175.000 euro .
Qmimi i qiras per hyrjen e pare dhe dyte eshte 800 euro per muja .
Qmimi i qiras per hyrjen e tret eshte 500 euro ne muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim