Shitet objekti afaristo- banesorë nga " N.SH. AK..

Shitet nga: AKS AGENCY 22 Tet 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Në shitje Shtëpia Afaristo-Banesore – N.SH “ AKS AGENCY “


Shiten dy banesa ne kuader te ketije objekti,
banesat kane nga 60 m2 dhe qmimet jane shume te volitshme.
ne kuader te objektit shitet edhe nje lokal afarist rreth 30m2

Lokacioni : Shtëpia gjendet në lagjen “ Arbëri “, rr.“ Zagrebi “ fare afër Pandorës.

Objekti ka pamje të bukur duke filluar nga rruga kryesore në drejtim të Ministrisë së Shëndetësisë .

Çmimi : 630 eur/m2


Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH. “ AKS AGENCY “
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim