Shitet ose Leshohet Shtepia me Qera ne Lagjen Ve..

Shitet nga: Shtepia 10 Pri 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Ndrrohet ose Leshohet me Qera Shtepia në Lagjen Vetërrnik perball servisit Peugeot ,Mbrapa Spitalev.

¤ Shtëpia osht ndertim i Ri.

¤ info:

Shtepia ka 2 kate plus përdhesa (Podrumi)
4 Dhoma te fjetjes secila me Ballkon
1 Sallon me kuzhine dhe Ballkon
3 Banjo
Nxemja qendrore me naft dhe me dru
Uj 24or pa nal kurr
Parking i veqant per vetur (mrena oborrit të shtepis) Max 2 vetura.
Dera e hymjes e blindume
Asfalti afer hyrjes se shtepis
Përdhesa (Podrumi) ka Hyrje të Veqant
Siperfaqen e ka shum te mir
Oborr dhe gjelbrim jashtzakonisht te mir
me një fjal osht e përshtatshme dhe e gatshme për banim.

¤Shtëpia Leshohet Per Familjar ,Qifte apo Ndërkombetar.

¤Shtëpia ka te perfunduar Kuzhinen komplet dhe 3 Banjot, dmth osht Gjysem e mobiluar.

¤Qmimi 500 euro Për Muaj, ose Me Marrëveshje.informata të tjera: Tel: 044167702 ose ne viber +41799434153, munsisht thirrjet ne viber let bëhen mbas ores 17:00 nga dita e Hëne deri të shtunen...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim