Shitet ose ipet me qera shtepia ne lagjenNIC

Shitet nga: N.SH " AKS AGENCY " 07 Maj 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

148 000 EUR   168 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten dhe ipen me qira tri (3) shtepi ne lagjen "NIC". Shtepitë kanë nga 208 m2 .
Objektet janë shume ekskluzive , te paisura me garazhe për automjete, dhe me sistem te ngrohjes qendrore.
Shtëpitë kanë : Sallon të madh në përdhese , 5 dhoma ,tri nyje sanitare, dy banjo, tre ballkona etj

Çmimi i shitjes është për një (1) shtëpi është 168 000 euro, pak i diskutueshëm
NJera nga shtepite e posedon edhe kuzhinen moderne dhe ka nje rregullima ndryshe nga te tjerat , ka mbulesen e terases dhe qmimi i kesaj shtepie eshte 800 euro
NDERSA DY SHTEPIT E TJERA JANE TE GATSHME PER BANIM POSEDOJNE DY BANJO TE PERBASHKTA NE DY KATE PLUS BANJON APARTAMENT.
QMIMI PER KETO SHTEPI ESHTE 650 EURO NE MUAJ.

Shtëpit shiten të ndara . Dokumentacioni i shtëpive në rregull, perkthimi i menjëhershëm.

Bashkangjitur gjeni fotografitë e shtëpive.
Shijoje jetën në ambijent bashkohorë pa menduar se dikush do ta cenoj pronën tënde.

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089..
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim