Shitet ose leshohet me qera shtepia ne Veternik

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 15 Mar 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Veternik
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje shtepine ne Veternik me 10 ari toke afer Gorenjes shtepia eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim,mundesi esht se ban ndrrim edhe me naj trull ose naj banes,dhe ka
Mundesi edhe shtepinme vetem
5ari me ble.po ashtu leshohet edhe ne qera per afat gjat
Qmimi 370000(diskutushem)
Ofertat tona mund ti shikon
Ne Merrjep ERONA shpk
Ne Peshkuneart ERONA shpk
Ne Facebook ERONA shpk

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)
E-mail erona.shpk@hotmail.com

Ju Mirepret Agjensioni ERONA shpk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim