Shitet ose leshohet me qera shtepia ne sofali

Shitet nga: shemsi lala 19 Gsh 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 600 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes ose leshoj me qera shtepine ne Sofali,shtepia eshte 600m2 dhe eshte e mobiluar teresisht e gatshme per banim.Garazhim per 8 automjete.11 ari oborr dhe eshte e rethuar teresisht ne mure.Uje dhe rryme 24 ore...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim