Shitet ose leshohet me qira lokali ne Prishtine

Shitet nga: a 05 Shk 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet dhe leshohet me qira lokali 70m katror.Lokali gjindet ne lagjen Emshir përkatesisht tek banesat e Arabve. Per me shum informata telefononi ne 044738041 dhe 049648202
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim