Shitet patundshmëria në rrugën Gazmend Zajmi (ish

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencion per patundshmeri DORDOLECI 09 Mar 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Gazmend Zajmi (ish Dubrovniku)
Sipërfaqe: 308 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Patundshmëria është me sipërfaqe prej 3.08 Ari, prej tyre shtëpia i ka 230 m2 që është hapësirë banimi si dhe 36 m2 janë lokal. Patundshmëria ka qasje direkte në rrugën kryesore.

Organizimi i shtëpisë:

3 dhoma gjumi
1 sallon
1 banjo
1 shpajz
1 bodrum

Çmimi i shitjes së patundshmërisë është 500,000€.

PËR MË SHUME INFORMATA:

(043 044 049) 221 311
www.dordoleci.com
info@dordoleci.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim