Shitet shpija ne rrugen e germis laxhja xhavit Ahm

Shitet nga: Kushtrim 21 Shk 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtinn
Sipërfaqe: 82 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shija ka 2 dhoma gjumi 1 sallon kuzhin banjo dhe 1 koridor per me shum infi 044191771-044325007
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim