Shitet shtëpi 310m2 me 4 ari truall ose ndërrohe..

Shitet nga: Qemajl Gashi 29 Pri 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 999 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtëpia gjendet afër auto sallonit "Endriti" në Qagllavicë me 4 ari truall.
Në katin e parë ka:sallon me kuzhinë, një dhomë gjumi, banjo, garazhë dhe kalldatorja
Në katin e dytë ka: 4 dhoma gjumi njera është me banjo, banjo tjeter, një shpajzë dhe tri ballkone.
Plani i shtëpisë është i njejtë me atë të Marigona Rezidencë. Ndrrimi është i mundëshëm me banesë. Shtëpia është vetëm ndërtim i vrazhgët.
Çmimi me kesh 89999 € ndërsa me ndrrim 99.000 € . tel: +37744402555
viber +4748640931
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim