Shitet shtëpia (villa)

Shitet nga: Valon 08 Mar 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia në Fushë Kosovë 240m2 shtëpia është shum e shfrytëzueshme, kati i parë: Garazh, dhom gjumi, sallon kuzhinë, banjo, kati i dytë 3 dhoma gjumi me terasa dhe banjo, është lagje e urbanizuar në të cilen gjenden 11 shtëpia të njejta
Çmimi i volitshëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim