Shitet shtëpia 1 katshe F.SH Slivo K.Prishtinë

Shitet nga: Kosova Immobilien 18 Pri 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: F.SH Slivov
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia 1 kateshe 100m2, me 31 ari truall, ne fshatin Slivov komuna Prishtinë (rruges per Gilan afer Rostorant Villa Natyra). Shtëpia ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo dhe korridor. Shtëpia është e gaqshme per banim.

Ndertim i ri.
Çmimi: 70.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim