Shitet shtëpia 3 katsheme 5 Ari Truall Sofali

Shitet nga: Kosova Immobilien 19 Pri 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: Sofali
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 3 katëshe me 5 ari truall në Sofali(afër Eulex-it), me siperfaqe 350m2. Shtepija ka sallon me kuzhin, 7 dhoma te fjetjes, ka 4 banjo, 2 shpajza, 3 korridora, 3ballkona dhe 3 garazhë. Ka bodrumin, nxemje qendrore. Shtëpia është në një vend të qetë banimi. Bën ndërrim me banes. Shitet komplet e Mobiluar.


Ndertim i ri.
Çmimi : 230.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim