Shitet shtëpia lukzose, Mat1, 300m2, 4 ari oborr..

Shitet nga: Blend 16 Mar 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia në rrugën Ndue Prleshi Mati 1, afër ish KFOR-it Francez dhe NTP Përparimi afer Banesave te Bardha 3min nga Stacioni i autobusëve.
Shtëpia eshte e ndertuar në vitin 2011, B+2, 300m² .
Bodrumi ka Garazhe 24m² dimensioni 6.4X3.7 me dyer automatike dhe bodrum për hapësirën e nxehjes qendrore sistemi me rryme dhe me pelet, Hapsiren per Saune – Gjakuzi - Dush, hapsiren per Garderobë dhe WC, Nga bodrumi ka hyrje te brendshme ne shtëpi ne katin e pare.

Kati i parë ka sallon të hapur i mobiluar me mobilje moderne italiane, TV kabllovik - Ipko, internet, air kondicion (kaminë me dru), kuzhine moderne me te gjitha pajisjet e kuzhinës, trapezari me dalje ne verande dhe oborr, dhome e mobiluar e pritjes–pune me ballkon, Banjo/WC/tush kabine.

Kati i dytë ka tre dhoma gjumi, dhomën e prindërve e mobiluar ne mënyrë standarde, TV/kabllo, banjo/WC/tush kabine duke përfshirë edhe pjesën për gardërobën dollapë te sistemit amerikan dhe ballkoni.

Ka edhe dy dhoma tjera gjumi për fëmijë me ballkone dhe terase shume e madhe, mobilet krevatet për fëmijë, gardëroba-dollape te punuara te sistemit amerikan, korridori dhe Banjo /WC/ për dhomat e fëmijëve, WC/banjot janë te rregulluara me pllaka spanjolle, sanitari nga duravit dhe tush/qesme nga hansgrohe.
Është e rregulluar komplet me mobile shumë të mira dhe të reja, ka ngrohje qendrore me pelet dhe me rryme, parket, oborr te rrethuar, sistemin e kamerave dhe sistemin e sigurisë dhe e ndërtuar në 4 ari oborr të gjelbëruar, sistemin e ujit dhe rrymës 24/7 .
Çmimi i shitjes 185.000€ (çmimi 610€ për m²).
Shtëpia është e ndërtuar në 4ari oborr të gjelbëruar dhe është e rrethuar me muri dhe me grilla.
Sistemi i ujësjellësit dhe sistemin e rezervuarit te ujit prej 2000lit hapësirë e veçante.
Alternative e rrymës është me sistemin amerikan te invertorit ku janë te kyqura i gjithë ndriçimi, TV dhe Internet (e mbulon kohen prej 24/orë pa rryme).
Përveç garazhes ka mundësi parkimi edhe për një veturë tjetër ne oborr dhe gjithashtu edhe parkim ne rruge (dy vetura).

Kontakt tel. 045550503
e-mail: brexha73@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim