Shitet shtëpia në Prishtinë- prapa "Grand Store"

Shitet nga: Fatmir R. 08 Shk 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Veternik, Rr. Tefta Tashko (ish "Janina")
Sipërfaqe: 310 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtëpia Moderne ne Prishtinë
•Shtëpia gjendet ne lagjen “Tefta Tashko” p.n (ish lagja “Janina”) ne Veternik, 300 m prapa Qendrës Tregtare “Grand Store”.
•Shtëpia është e Re (është ndërtuar ne Vitin 2012).
•Lokacioni ku gjendet shtëpia është shume i qete.
•Sipërfaqja neto e shtëpisë: 310 m2;
•Sip. e trollit: 3.70 Ari;

Te dhëna tjera për shtëpinë:
Kati përdhes:
•Dhoma e ditës, 40 m2/ gjendet ne katin përdhes. Është e pajisur me dy pale ulëse moderne (3x2x1), TV kabllovik, Kamine, dhe ka dalje ne tarrace.
•Kuzhina moderne, e pajisur me te gjitha elementet.
•Tryezaria ne hapësire te veçante (mundësia e qasjes nga korridori dhe nga kuzhina).
•Banjo me sip. 3 x 2 m (ne te cilën gjendet edhe lavatriqja);
•Tarasa me mbuloje (ne te cilën ka dalje nga dhoma e ditës si dhe nga kopshti), me ulëse moderne (3x2x1), shume te përshtatshme për ndeje dhe relaksim;

Kati i Pare:
•Tri (3) dhoma gjumi (secila me tarrace)
•Dy banjo (ne njërën ka qasje drejtpërdrejtë nga dhoma e gjumit).
•Garderoba;
•Biblioteka;

Bodrumi:
•Një dhome (20 m2);
•Depoja;
•Një hapësire e ndare ne te cilën është e vendosur nxemja qendrore;
•Garazha ( me nxemje).

Te dhëna te tjera:
•Dyshemeja e shtruar me parket te klasit te pare;
•Nxemja Qendrore me Pelet;
•Furnizim 24 h me uje nga ujësjellësi i qytetit/ Depo 1 000 litra + Pusi (Bunari)
•Një hapësire shtese për parkim te automjetit.
•Sip. e jashtme (stazat) dhe hapësira për parkim e shtruar me gurë te gdhendur,
•Kopshti me bare dhe pisha;
•Oborri i rrethuar me gilindera (pjesa e pasme me muri).
•Sigurimi me Alarm;

Çmimi:
•Sipas Marrëveshjes.


Kontaktet e Pronarit:
Fatmiri
Tel: 045 805 804
049 805 804

E-maili: fatmiri2006@gmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim