Shitet shtëpia në Arbëri

Shitet nga: AKS AGENCY 17 Gsh 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

239 000 EUR   275 000 EUR

Komuna: Prishtinë

Shitet shtëpia në Lagjen ARBERI
Lokacioni i shtëpisë është prapa Ministrisë së shëndetsisë sikurse posedoni foton nga gjeoportali.
Shtëpia ka 400 m2 dhe ka tri nivele ndërtimi me gjithsej sipërfaqe oborri 6 ari me 24 m2
Në oborr mund të ndërtohet edhe një shtëpi pa e penguar shtëpinë ekzistuese

Shtëpia mund të këmbehet edhe me banesa në vlerën deri në 40 % të vlerës së çmimit.
Shtëpia është pronë private me dokumentacion të rregulluar me leje ndërtimi .
Përkthimi mund të bëhet brenda ditës
Miërpresim blerësit e interesuar.

Me respekt
Agjencioni për Patundshmëri
N.SH " AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim