Shitet shtëpia në Preshevë

Shitet nga: Pronari 13 Mar 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Presheve,15 Nentori 54
Sipërfaqe: 384 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne qender te Presheves, rr:15 Nentori

Objekti perbehet nga pjesa e banimit(2 kate),si dhe 3 lokale te dhena me qera.

Siperfaqja totale e truallit perfshire objektin eshte 384m2.

Bejme nderrim me ndonje prone ne Prishtine.

Per informata me te hollesishme:

+386 49 999 049
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim