Shitet shtëpia në Veternik afër Spitalit - N.SH ..

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne Veternik prapa spitalit ( qasja ne lagje nga hyrja e spitalit, ana perendimore ) rr. E Shkupit, afer qerdhës, 50m larg rrugës kryesore.

Rruga e lagjes është e punuar me kubëza dhe gjithqka është e urbanizuar.
Shtepia ka tre (3) etazhe me siperfaqe prej 200 m2 dhe në secilen etazh është nga një banese.
Parcela në total ka siperfaqe prej 1.60 ari ndërsa oborr ka gjithsejt 70 m2, i rregulluar bukur dhe i rrethuar me rrethoje transparente.

Prona e ka të rregulluar dokumentacionin pronsoro-juredik, ndërsa objekti ka lejen e ndërtimit nga Komuna.
Përkthimi bëhet menjeherë.
Çmimi i objektit 195.000 euro.

Te bashkangjitura gjeni fotografite e objektit nga brenda dhe jashte.

Ju Mirëpresim.

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH " AKS AGENCY "
Tel :045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim