Shitet shtëpia në lagjen "Velania"

Shitet nga: rexhep 06 Pri 05:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: "Velania" - rruga e ish presidentit Ibrahim Rugova
Sipërfaqe: 377 m2
Numri i kateve: 4 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne lagjen Velania, (ne rrugen e ish presindentit Ibrahim Rugova)
- Shtepia permbanë: Perdhesen +2 kate + bodrumin, gjithsej me siperfaqe: 377.673 m2
- Oborri me siperfaqe: 261,77 m2 ofron vendparkim per 4 vetura dhe posedon numer te madh te pemeve frutdhenese.
- Shtepia eshte termikisht e izoluar dhe posedon sistemin e ngrohjes qendrore.
- 2 hyrje te veqanta (perdhesa mund te funkcionoj pavaresishte nga dy katet e siperme)
- Bodrumi ka qasje direkte nga obori
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim