Shitet shtepi e mobiluar

Shitet nga: Rabije Hima 18 Jan 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Mati
Sipërfaqe: 260 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtëpi standarde,Kuzhine:1,Dhoma dite:1,Dhoma gjumi:4,Banjo:2,Garazhe,Bodrum-Depo e ushqimit,Ballkon:3,Ngrohje qendrore,Rezervar uji:Bunar,Internet,Kamin,TV kabllovik,Parking Shtepia gjendet ne Mat dhe shtrihet ne nje hapsire prej 5Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 260m2 dhe ka kete renditje: nje sallon, kuzhine, kater dhoma gjumi, dy banjo, podrum dhe garazhe. Shtepia shitet e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim