Shitet shtepia

Shitet nga: Remzi Sadiku 07 Mar 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia me 5 ari toke 110 m2.Shtepia eshte dy kateshe,ne katin e pare gjenden salloni me kuzhine 28m2,nje banjo 9m2 dhe dy bordume secili 16m2. Ne katin e dyte jane 3 dhoma gjumi, njera 20m2 dhe dy te tjera secila nga 16m2,banjo 8m2 koridori 10m2 dhe tarasa 20m2. Shtepia gjendet ne Prishtine lagjja sheshi i Arberit rruga Remzi Demolli. Qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim