Shitet shtepia 2.5 ari ne qender!Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta Dje 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtepia ka 2.5 ari,ka dy lokale ne perdhes dhe ne katin e pare dhe te dyte ka nga dy dhoma gjumi,dhome dite me kuzhine,tarrace.Ka edhe oborr rreth 40m2.Ka flete poseduese.Informata 044 044556777
(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim