Shitet shtepia 2 katshe 200m2 4 dhomshe Kolovic.

Shitet nga: Kosova Immobilien 16 Maj 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Afër Sh.F Nazim Gafurri
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia 2 kateshe 200m2, me 2 ari truall, Rr. Kolovic (Afër Sh.F Nazim Gafurri). Shtëpia ka sallon me kuzhin, 3 dhoma te gjumit, 2 banjo dhe 2 korridora. Shtëpia është e gaqshme per banim. Shtepia shitet me mobilie. Toka është në emër te Pronarit.


Ndertim i ri.
Çmimi: 65000€


049701212
044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim