Shitet shtepia 220m2-Matiçan, ECOIMPEX

Shitet nga: ECOIMPEX 17 Dhj 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Matiçan
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Ne Matiçan shitet shtepia siperfaqes prej 220m2, etazhes B+P+K, me leje, tri lloje te nxehjes qendrore, bunar dhe hidrofor. Posedon nternet dhe kablovik, Çmimi 180.000 euro. Tel.045/50 20 40 ose 045/50 20 49.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim