Shitet shtepia 250 000 fantastike

Shitet nga: Nebi krasniqi 30 Dhj 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Mati 1, lagja e spitalit
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin 250.000 ne Mati 1, prishtine, ne katin I- ka salon me traoezari, kuzhine, banjo te mysafireve, dhome per rrobalarje dhe hekurosje, ka apartman per nje qift me dhome gjumi, dhome garderobe si dhe banjo personale, ne katin II- ka 3 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Ka terras te madhe rrethore per 4 tavolina, ka 2 ari oborr ne dispozicion, ka bunar per ujitje, ka pisha e pem lloj-lloj, ka garazh dhe shpajz. kakojshi shume te mire dhe area shume e qete
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim