Shitet shtepia 290m2 me oborr ne lagjen Marigona

Shitet nga: Lokal Dje 03:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Marigona
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Ofrohet per shitje shtëpia moderne e sapondërtuar në lagjen eksluzive Marigona Residence në Prishtinë në sipërfaqe prej 210m2 + 40m2 podrum.
Shtëpia disponon 3,5 dhoma (tri dhoma gjumi dhe salloni), tri banjo/WC, 2 kuzhina të kompletuara, si dhe bodrumin prej 40m2 të shtruar me pllaka. Shtëpia ka sistemin me ngrohje me rrymë si dhe kaminin e kompletuar për ngrohje me dru. Shtëpia posedon edhe bunarin për furnizim me ujë për nevoja shtesë.
Shtëpia është e mobiluar me mobilje të reja, si dhe është izoluar me një shtresë izoluese shtesë, përvec asaj të paraparë për efikasitet më të lartë për ngrohje/ftohje, dhe shpenzime më ekonomike.
Çmimi:260.000€
Informata:044 556 777 --049 157 113---049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim