Shitet shtepia 3-kateshe Aktash afer fakultetit ..

Shitet nga: eco-vita 11 Pri 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia e cila gjendet ne rrugen Luigj Gurakuqi , afer fakultetit Pjeter Budi . Shtepia eshte 3 kate kati i pare eshte i ndare nga i dyte dhe i trete . Kati i 1-re posedon dy dhoma te fjetjes , sallon , kuzhine, banjo dhe nje shpajze . Kati i dyte dhe i trete posedon kater dhoma te fjetjes , sallon , kuzhine , dy banjo , je shpajze , nje podrum , dy ballkona te medhenj dhe tre te vegjel. Oborr . 320m2 dhe 3.48 ari . shtepia eshte me nxemje qendrore.
Cmimi: 250.000 EUR ( I negociueshem )
Nr. Kontaktues
038220880
044123275
049123275
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim