Shitet shtepia 300m2, 4 ari truall, te Lagjja 038

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Super ofert Shitet shtepia 300m2, ne 4 ari truall perballe Hotel Madridit, afer lagjes 038. Shtepia eshte ndertim i ri, e punuar me material te forte dhe shume cilesor. Shtepia eshte e pa perfunduar, banjot, parketi, dyert e dhomave.Ka kete renditje:
KATI I PERDHESE: garazha, qendrimi ditor me kuzhine dhe trapezari, banjo, shpajz
KATI I PARE: 4 dhoma gjumi, banjo, ballkon
KATI I DYTE : kuzhina verore, terasa e madhe
Shtepia ka ambient te qete dhe te rregulluar bukur, nxemjen qendrore vetanake.Posedon dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 145.000 euro, qmimi i diskutushem

Agjensioni Dion
038 220 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim