Shitet shtepia 300m2

Shitet nga: Edon 13 Dhj 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 300m2 me 5 ari truall ne Veternik mbrapa autosallon Sheretit. Shtepia ka dy kate kati par ka sallon me kuzhin dhom pritje 2 ballkona dhe banjo. Kati dyt ka 3 dhoma gjumi 2 ballkona dhe banjo. Podrumi ka 100m2 dhe ngrohja ner laminat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim