Shitet shtepia 600 m2

Shitet nga: Mentor 27 Nën 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Lagjia Marigona 1
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 600m2 me garazh dhe podrum, gjindet ne lagjen marigona 1 ne veternik (lagje private) shtepia posedon nje plan shum atraktiv si dhe 8 ari troll, punimet e vrazhda, instalimi i ujit dhe rrymes si dhe dritaret jan te perfunduara. Materialet e perdorrura deri tani jan te klasit te pare. ofrojm po ashtu blersit qe do ta gezoj perfundimin e punimeve te mbetura me qmim shum te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim