Shitet shtepia afer Baumarket-it

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Grand Impex 10 Shk 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Lagja e re OKra-Prishtine
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtëpi luksoze ne Prishtine ne Lagjjen Okra, (afër lagjes Marigona 2; Veternik),
Sipërfaqja: 396m2, 3ari,
Podrum + 2 kate,

Kati I:
-Kuzhine,
-Trapezari,
-1 Sallon i madh,
- nje dhome gjumi ,
- njeBanjo,
- Depo ushqimi,
- 1 Kamin,
- Korridor,

Kati II :
-4 dhoma gjumi
- 2 Banjo
- nje tarase ekstra te madhe
- 2 ballkona
- korridor

Gjysmë përdhesa:
- tri Ordinanca (tri dhoma),
- 2 banjo,
- plus 2 dhoma,
-korridori dhe kaldatorja.

Garazha:
-(derë automatike)

Shtesë :
-Ngrohje qendrore,
-Bunari me gypa betoni (Fi 1000) përplot ujë,
-Rrethojë moderne,
-Rrufepritës,
-Internet,
-TV kabllor,
- Instalimi i alarmit,
- rryge ne te dyja anet

Çmimi:280000

tel(viber)+37744358416
+38649179607
e-mail:grandimpex@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim