Shitet shtepia e gatshme per banim

Shitet nga: Fati 05 Sht 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Kolovicë, rr. Kolonel Fuad Dibra
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia e gatshme per banim. Shtepia ka 2 kate te banimit. Kati i pare ka dy dhoma gjumi, koridor, banjo komplete dhe nje depo ndersa kati i dyte ka dhomen e dites, nje dhome gjumi, banjon si dhe nje terase te madhe para qendrimit ditor e cila ka nje pamje mjaft te mire fale pozites gjeografike qe ka, prej nga shihet pothuajse i gjithe qyteti i Prishtines. Perveq shtepise kemi edhe nje pjese te bashkangjitur e cila sherben si bodrum ku ruhen gjerat e ndryshme. Shtepia ka oborrin te pasur me gjelberim. Parcela ku eshte e vendosur shtepia i ka 2 ari.
Çmimi: Sipas marreveshjes
Nr. kontaktues: +37745 220 524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim