Shitet shtepia lagja Arberia afer zyres Gjermane

Shitet nga: Xhavit 04 Maj 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia lagja Arberia afer zyres Gjermane
Shtepia ka 4 ari truall, ka 500m², i ka 24 dhoma, dhe eshte 5 kat.
Shtepia gjindet ne lagjen Arberia rruga "Azem Jashanica", afer ambasades gjermane 100 metra.

Numrat e telefonit jane:
044-127-934
045-898-956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim