Shitet shtepia me 5 Ari truall ne Prishtine

Shitet nga: Ismail 19 Krr 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepija e re e cila gjendet rreth 800m mbrapa Kolegjit Rezonanca ne Veternik në Prishtinë. Shtepija eshte e kompletuar modern si brenda ashtu edhe jasht dhe me infrastruktur urbanistike. Ka podrum me 100 m2 dhe me hyrje te veqant qe ka kuzhinin verore dhe dhoma. E gjith shtepija eshte me nxemje qendrore, salloni ka kaminin.
Shtepija eshte e ndertuar me plan gjerman dhe i gjith sistemi i rrymes dhe i ujit eshte me materjal Zvicrran, ndersa instalimin i rrymes eshte bere me ekspert te rrymes nga zvicrra dhe me infrasktur të kompletuar. Përveç këtyre për rezerva të ujit jan të lidhura me sistem të ujit edhe dy rezervar me nga një mij litra ujë si dhe të tjera.
Nese nuk mund te me merrni ne numrin e posht shenuar, me kontaktoni edhe ne kete numer: 049707793 dhe 044312704.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim