Shitet shtepia me 7 ari truall

Shitet nga: Qazim 02 Gsh 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtepia posedon 2 dhoma, 1 koridor dhe 1 banjo, total 40 m2.

Jane 7 ari truall me infrastrukture komplete dhe dokumentacion te regullt.

Shtepia gjendet rruges per Llukar, para se te arrihet te kazerma Zahir Pajaziti, ne anen e majte te rruges... 70 m ne breg

Per informata tjera ne tel 044-491 294 apo 049-368 024

Qazimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim