Shitet shtepia me 7 ari

Shitet nga: Bedri 09 Maj 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin me 200m2 dhe me 7 ari toke.Kjo shtepi gjendet ne matiqan,per me shum informata lajmroni ne numrin 044111267
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim