Shitet shtepia në Prishinë Rr.Haxhi Zeka N.SH. "..

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtëpia gjendet në Rr.Haxhi Zeka 800 metra prej shkollës Sami Frashëri

Shtëpia përbëhet prej katit përdhes dhe kati I ( parë) me dy hyrje të shtepisë dhe dy hyrje në oborr
Shtëpia ka edhe 4 ari oborr .

Shtëpia ka 200 m2 banim.

Çmimi shumë i volitshëm 125.000 Euro.

Agjencioni per Patundshmeri :
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim