Shitet shtepia në lagjen e Dubrovnikut (G. Terbe..

Shitet nga: Dritan 17 Gsh 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia me ~5 ari në super lokacion- Aktash (rr. Ganimete Terbeshi), afër OSBE-S dhe hallës se sporteve 1 tetori. Cmimi 330000 I negociushem.
Shtepija ka :

- 7 dhoma
- 2 ballkona
- 1 terase te madhe
- 1 podrum
- 1 garazhe
- oborr, afersisht 2-3 ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim